Strona główna > Aktualności > Ogłoszenie o naborze wniosków do Programu Stypendialnego Fundacji Maspex dla Doktorantów Szkoły Doktorskiej AGH w roku akademickim 2024/2025
25 wrz, 2024

Fundacja Maspex uprzejmie informuje o otwarciu naboru wniosków do Programu Stypendialnego, skierowanego do doktorantów Szkoły Doktorskiej AGH. W ramach programu przyznawane są dwa prestiżowe stypendia:

• Stypendium im. prof. Jana Pawińskiego
  • Stypendium Przewodniczącego Rady Uczelni – dr inż. Krzysztofa Pawińskiego

Celem programu jest wsparcie wybitnych doktorantów AGH, wyróżniających się osiągnięciami  oraz działalnością badawczo naukową na rzecz uczelni.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad aplikacji oraz kryteriów przyznawania stypendiów dostępne są w regulaminie, który znajduje się na stronie internetowej Fundacji: fundacjamaspex.com (zakładka Programy Stypendialne -> Program stypendialny dla studentów Szkoły Doktorskiej AGH) – KLIKNIJ TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do składania wniosków.