Fundacja Maspex udziela pomocy stypendialnej uczniom i studentom – dzieciom pracowników, chcącym podjąć naukę na zagranicznych uczelniach biznesowych lub inżynieryjnych.

Program Stypendialny

Fundacja Maspex wspiera osoby chcące podjąć studia za granicą przez pokrycie kosztów czesnego i utrzymania studenta. Zapisy do programu trwają do 30.06.2016 roku. Nie przegap!

Fundacja Maspex

Chcesz wiedzieć, czym zajmuje się Fundacja Maspex? Poznaj nasze główne cele!

Helpline edukacyjny

Każde dziecko pracownika firmy Maspex Wadowice ma możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą edukacyjnym.

• Program Stypendialny

• Fundacja Maspex

Chcesz wiedzieć, czym zajmuje się Fundacja Maspex? Poznaj nasze główne cele!

• Helpline edukacyjny