Fotolia_85695696_Subscription_www.jpg
3 sierpnia 2015

Skorzystaj z pomocy doradcy edukacyjnego! Przeczytaj i dowiedz się więcej:

Każde dziecko pracownika Maspex  ma możliwość skorzystania z Programu Helpline. Z doradztwa edukacyjnego każde dziecko potencjalnie zainteresowane Programem może korzystać przez cały rok!

Program Helpline jest prowadzony w oparciu o poniższy schemat:

Schemat udziału w Programie Doradztwa Edukacyjnego:

1. Zgłoszenie się do Fundacji Maspex oraz pozytywne przejście weryfikacji wewnętrznej,

2. Po pozytywnym przejściu weryfikacji wewnętrznej, przesłanie CV na adres mailowy Fundacji Ivy Poland maspex.helpline@ivypoland.pl,

3. Rozmowa telefoniczna (skype) z konsultantem Fundacji Ivy Poland obejmująca wszystkie aspekty aplikacji,

4. Przesłanie wszystkich elementów stworzonych na podstawie rozmowy do ewaluacji i oceny,

5. Wysłanie aplikacji do wybranej Uczelni, po wprowadzeniu poprawek zgodnych z recenzją konsultantów Fundacji Ivy Poland.

Przed przystąpieniem do Programu Helpline każde dziecko, jest zobowiązane do wnikliwego zapoznania się ze stroną WWW wybranej uczelni oraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami potrzebnymi do złożenia aplikacji.

Więcej informacji o Programie Helpline znajdziesz w zakładce: Program Stypendialny